ODPOVĚDNÉ PODNIKÁNÍ FIREM: EKOLOGICKÉ REKLAMNÍ PŘEDMĚTY PRO FIRMY

 

Zelený marketing díky ekologickým reklamním předmětům

 

Týden od 27. 5. do 2. 6. byl Týdnem odpovědného podnikání a odpovědné podnikání zahrnuje taky  určitou odpovědnost vůči životnímu prostředí a zdraví zaměstnanců.

Proč by měly firmy využívat produkty pro opakované použití?

Obrovské množství plastových odpadů se každým rokem zvyšuje, obzvláště kvůli rozsáhlému použití plastových obalů v průmyslu a potravinářství. Jestli chceme pomoci při snižování zamoření naší planety tímto odpadem, musíme začít tím, že přestaneme tyto plastové obaly používat tam, kde nemusíme. Právě pro tento účel byly navrhnuté a vytvořené zelené láhve Green Dutch. Jsou vyrobené v Holandsku z potravinářské nerezové oceli vysoké kvality, takže nekorodují, neuvolňují žádné toxiny a dají se mýt i v myčce nádobí.

Zelený marketing

Díky materiálu, z kterého jsou láhve Green Dutch vyrobené, může firma, ale i domácnost ušetřit značné množství plastových odpadů a tím pomoci svému životnímu prostředí. Pro představu, firma s 1500 zaměstnanci použije cca 14 000 plastových pohárků měsíčně. Umíte si představit kolik to je odpadu a vynaložených peněz -  několik  sto eur měsíčně. Kromě toho se láhve dají použít i jako reklamní a dárkové předměty, zda už pro zákazníky anebo pro zaměstnance. V nabídce společnosti Leverage najdete desítky dizajnových návrhů pro láhve, různé objemy a kromě toho si při odběru nad 50 ks můžete navrhnout i vlastní dizajn láhve Green Dutch. Pro velké společnosti je v nabídce i nerezová láhev Green Bottle z USA, ale pouze při objednávce nad 1500 ks na dizajn.

Láhve na míru

Pro firmy je tato nabídka jako stvořená, protože mohou nerezové láhve použít jako reklamní dárky potištěné vlastním logem nebo dizajnem pre tzv. zelený marketing, anebo jako netradiční dárky pro své zaměstnance při různých firemních akcích. Díky tomu může firma zvýšit eko-povědomí svých zaměstnanců i zákazníků a získat si tak dobré jméno.

Krok za krokem, láhev po láhvi

Toto všechno nabízí společnost Leverage, s.r.o. prostřednictvím svého projektu Krok za krokem, láhev za lahví, kterého cílem je eliminovat používání plastových lahví, plastových pohárků a jiných jednorázových obalů a pomoci tak životnímu prostředí i zdraví lidí. V podstatě jde o to, aby co nejvíce lidí používalo co nejméně plastových obalů, které škodí přírodě a místo nich používali nerezové láhve a jiné obaly, které neprodukují odpad. Pomoci při tom můžete i vy. Stačí, když dáte o tomto projektu vědět svému zaměstnavateli. Jestli chcete i vy přežít svůj život v čistějším prostředí a vytvořit lepší podmínky pro své potomky, neváhejte a zapojte se se svou firmou.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.