Virtuální kanceláře Praha

Virtuální kanceláře Praha doslova na míru

Pro každého, kdo se rozhodne podnikat a potřebuje mít dobrou adresu sídla své firmy, máme elegantní řešení – virtuální kancelář Praha. Poskytneme vám možnost mít kancelář – sídlo firmy na velmi prestižní adrese v hlavním městě.
Vytvoříme vám virtuální kancelář Praha se sídlem ve vámi vybrané městské čtvrti. Určitě si kladete otázku, co to vše bude stát, jaké možnosti mi to nabízí a co nabídnu já svým obchodním partnerů? A máte pravdu, je potřeba se ptát, ale ne sebe, ale přímo nás. Firmu, která pro vás vše potřebné zařídí.

Virtuální kancelář – služby

Svým zákazníkům nabízíme podle jejich potřeb několik možností, tzv. balíčků. Již od pár stokorun paušálu se o vás můžeme spolehlivě postarat.

Služby virtuální kanceláře Praha začínají již příjmem pošty, kterou si můžete nechat zasílat na naši adresu. Tato služba virtuální kanceláře Praha nahrazuje prakticky POB České pošty a je vhodná například začínající provozovatele e – shopů. Poštu můžeme pro vás skladovat spolu se zásilkami po dobu 30 dnů, ale v případě dohody i déle. Také ji za vás podle vašich instrukcí z virtuální kanceláře budeme rozesílat dál dle platných tarifů České pošty.
Pokud zvolíte balíček virtuální kanceláře se sídlem firmy, zaplatíte sice o pár stokorun více, ale získáte řadu služeb navíc. Vedle poskytnutého sídla firmy se zápisem společnosti do obchodního rejstříku a pro kontakt s orgány státní správy, což pro vás zařídíme, získáte i služby recepce po celou dobu pracovní doby s možností vyřizování vzkazů podle smluvních podmínek, možnost krátkodobého pronájmu jednací místnosti s občerstvením nebo uložení zásilek po dobu jednoho roku.

Jaké výhody vám přinese virtuální kancelář Praha při plných službách?

Prestižní adresu v centru Prahy, služby recepce na vaše jméno – osobní telefonní asistentka, vaše vlastní pražské telefonní číslo a řadu dalších výhod, které zjistíte nejlépe dotazem na naší centrále.
Pokud se rozhodne využít našich služeb k získání virtuální kanceláře Praha, garantujeme při zaplacení celého poplatku na jeden rok slevu ve výši ceny pronájmu virtuální kanceláře po dobu dvou měsíců. A navíc vám poskytneme v rámci služby ITwebGURU roční webhosting, provoz emailů a doménu CZ zdarma.

Co můžete udělat pro získání vaší virtuální kanceláře Praha?

Stačí jen zavolat na informační číslo virtuální kanceláře uvedené na webových stránkách nebo vyplnit formulář pro získání virtuální kanceláře Praha. O zbytek se již postaráme k vaší plné spokojenosti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.