Bazénové vysavače

Bazénové vysavače neboli vysavače do bazénů – eliminace špíny bez práce

Nečistoty usazené na dně i po stěnách bazénu pomůže bazénový vysavač. Zanesené filtry, hodiny práce a litry čistících chemikálií prolitých za účelem odstranění těchto neestetických a zdraví neprospěšných usazenin. Pokud Vám předešlá slova nejsou cizí, pak jistě oceníte řadu výhod, které Vám přináší používání bazénových vysavačů. Bazénový vysavač dokonale zbaví nečistot v bazénu velice snadně. Dalo by se říci, že čištění a úklid s vysavači do bazénu od společnosti Kobras je dokonce více než „pouze“ snadný. Co konec konců může být jednodušší než vložení inteligentního přístroje do bazénu, jeho zapnutí a následné věnování se svým zálibám? Zřejmě nic. Pokud si tedy přejete eliminovat veškerou bazénovou nečistotu a zároveň téměř nepracovat, robotické bazénové vysavače na Vás zajisté učiní velmi dobrý dojem.

Bazénové vysavače – široký sortiment

Vysavače do bazénu mohou sice být i manuální či poloautomatické, ale společnost Kobras Vám nabízí výhradně plně automatické a samostatně fungující přístroje, na které je spolehnutí za všech okolností. V nabídce pyšně stojí šest modelů bazénových vysavačů značky Dolphin, z nichž každý je jiný a má své výhody. Všechny však díky svému velkému zásobníky šetří nejen Vaši práci, ale také množství bazénových chemikálií, které jsou nezbytné k udržování této rodinné vodní plochy v zářivé čistotě.

Bazénový vysavač – Dolphin Galaxy

Nejlevnější model vysavače (Dolphin Galaxy) je malý, lehký a z hlediska cenové dostupnosti konkuruje i některým poloautomatickým vysavačům do bazénu. Na rozdíl od poloautomatických přístrojů tento bazénový vysavač stačí pouze položit a tlačítkem mu dát povel k zahájení procesu očisty. Dražší modely jsou samozřejmě v jistých aspektech ještě profesionálnější, efektivnější, důmyslnější a nánosy nečistot odstraňují důkladněji. Například takové bazénové vysavače Dolphin Supreme M5 nebo Dolphin D 2002 Plus se pyšní ještě efektivnějším systémem kartáčů, novým filtrovacím systémem a dálkovým ovládáním, s jehož pomocí lze vyčistit i nejrafinovanější malé plochy.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.