Designové interiérové dveře

Designové interiérové dveře

Interiérové dveře patří mezi nejdůležitější prvky každé domácnosti. Denně skrz ně vstupujete do všech místností, denně se na ně díváte a dotýkáte se jich. Proto byste si s jejich výběrem měli dát určitě záležet a nespokojit se s běžnými dveřmi bez nápadu. Dopřejte si do svého moderního bytu designové interiérové dveře, které vám budou váš domov zdobit. V nabídce naleznete klasické interiérové dveře, posuvné, skládací či otočné. Vybírat můžete z nejrůznějších designových provedení. Samozřejmostí jsou také protipožární dveře i protihlukové interiérové dveře. Po vaší objednávce vám bude zboží včas dovezeno a odborně namontováno. S výběrem dveří vám odborníci také rádi poradí. Větší skleněné výplně prostor v bytě opticky zvětšuji, dveře bez průhledů zase zaručí více soukromí.

Mezi moderní prvky pro interiérové dveře zcela jistě patří průhledné výplně z mléčného skla, které vám mohou zabírat větší či menší část dveří. Skvěle vypadají také různé zdobné lišty a kovové prvky. Ozdobné lišty se pro interiérové dveře dělají v různém dekoru, např. s vysokým leskem či matné, lávové nebo grafitové. Interiérové dveře sedají samozřejmě pořídit v různých odstínech dřeva. Záleží na tom, co se vám do vašeho bytu nebo domu hodí nejlépe. Mezi oblíbené dřeviny patří buk, dub, jasan, bříza, javor, olše ořech, třešeň, ale i exotičtější druhy, jako mahagon, makasar a ořech africký. Pro vybrané designové interiérové dveře si také zvolte vhodný druh kliky. Rovněž můžete volit ze široké škály nejrůznějších typů tvarů a kovů.

V nabídce nechybí interiérové dveře jednoho z nejoblíbenějších výrobců v Evropě – POL-SKONE. Vybírat můžete z celé řady interiérových, vchodových i technických dveří, ta to za velice příznivých podmínek. Elegantně působí dveře, které mají skleněnou výplň ještě ozdobenou nějakým ornamentem či jiným vzorem. Tento typ dveří dodá vašemu domovu svěží nádech a velice moderní dojem. Z módy ale samozřejmě nikdy nevyjdou ani klasické interiérového dveře jednoduchého designu, bez zdobících prvků nebo skleněných výplní. Takové dveře zase zajistí více soukromí a propustí méně hluku. Interiérové dveře můžete ve vašem dome či bytě všechny sladit, anebo můžete zaexperimentovat a každému jednotlivému pokoji, nebo do každého jiného patra, pořídit své vlastní dveře.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.