Karavany

Karavany

Tak jako karavany pouští jdou ….tato slova zazní v jedené písničce geniálního skladatele a muzikanta Duka Ellingtona.  Samozřejmě měl na mysli jiné karavany, než o kterých bude nyní řeč. Ale i tyto karavany mohou putovat pouští, oázami, na různých silnicích, v různých ročních obdobích a v různých místech na zeměkouli. A vy můžete to putování zažít také.

Karavan a dobrodružství

Nasedněte do svého karavanu a vyrazte vstříc volnosti a dobrodružství. Právě karavan z vás udělá naprosto nezávislého poutníka po cestách, které vedou na místa, která se chystáte navštívit. Budete nezávislí na hotelovém pokoji, motelu či penzionu. Vše potřebné si ve svém karavanu vezete sebou. Karavan se pro vás stává druhým domovem, domovem na kolech.

Jaký karavan si vybrat?

Zbývá tedy jen zodpovědět otázku, jaký karavan pořídit a kde si ho koupit. Poradí vám někdo zodpovědně? Ano.  Takové místo existuje. Nachází se v Praze, blízko obchodního centra Černý Most. Kobras. Firma zabývající se prodejem spolehlivých služebníků pro domácí kutily, zahrádkáře a chalupáře. Ale nejen pro ně. Právě zde si můžete zakoupit ten svůj karavan.
V nabídce jsou karavany od renomované firmy ADRIA, nebo také obytné vozy T.E.C., ale zvolili jste verzi karavan a udělali jste velmi dobře. Vlastním autem si tento obytný klenot s luxusním vybavením můžete zavést na místo, kam jste se chystali již řadu let. Karavany ADRIA jsou obytné celoročně, zateplené s výkonným topením, ledničkou, kuchyňským koutem a spotřebiči, s přípojkou pro TV, satelit, se sprchou a toaletou.

Takže se můžete vypravit nejen k moři za jemným plážovým pískem a azurovým mořem, nebo putovat jarní krajinou a poznávat život v jiných zemích. Můžete také vyjet do hor, lyžovat v zasněžených kopcích a bydlet ve svém pojízdném domově – karavanu. A pokud se vám na vybraném místě líbí, klidně zde můžete zůstat delší dobu. Vlastním autem si udělat i výlety do okolí. A na večer se klidně vracíte domů, do karavanu.
Vzhledem k tažnému systému je jen důležité vybrat ten správný karavan, aby váš automobil neměl problémy s jeho tažením. Ale to není vlastně váš problém. Od toho jsou zde zaměstnanci firmy Kobras, která karavany dlouhodobě prodává. Ti vám velice ochotně a fundovaně poradí s výběrem vašeho domova na kolech.

Přejeme vám šťastnou cestu za dobrodružstvím, klidem, poznáním v karavanech od Kobras.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.