Když tepelná čerpadla, tak česká Acond

Technologie tepelných čerpadel má obrovský potenciál pro poskytování obnovitelných zdrojů energie a snížení spotřeby energie. Tepelná čerpadla mají schopnost získat teplo ze vzduchu, země nebo vody a soustředí se, aby dostatečně vytopila vnitřní obytné prostory. Potřebné množství energie je používáno ke koncentraci tepelné energie, systém tedy v praxi poskytuje tepelný výkon až čtyřikrát větší, než příkon. Tepelné čerpadlo dokáže potenciálně snížit náklady na vytápění o více než 50%.

Tím, že se proces vytápění obrátí, může čerpadlo sloužit také jako klimatizační zařízení. Jedná se o jednotný systém produkování vytápění, chlazení a ohřev teplé vody. Navíc jsou ceny za tato zařízení výhodné. Přístroj je navržen tak, aby vyzařoval studený nebo horký vzduch podle potřeby. Obyčejný příklad tepelného čerpadla je lednička.

Tepelná čerpadla od firmy Acond jsou úsporným a především velmi kvalitním řešením pro Vaše prostory. Firma nabízí široký sortiment klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel, které obsahují jen ty nejkvalitnější produkty z různých částí celého světa.

Pokud se podíváme o několik let zpátky, uvidíme, že drtivá většina novostaveb byla energeticky až dvakrát náročnější na vytápění než nyní. Se zavedením nových materiálů, zateplovacích technologií, úspornějších systému hospodaření s teplem a především nástupem nízkoenergetických staveb dnes potřebují budovy ke svému provozu mnohem méně tepla než v minulosti. Technologie současných tepelných čerpadel je téměř stejná, ale je možné navrhovat mnohem menší a levnější zařízení, která dovedou domácnost bez problému zásobit teplým či chladným vzduchem. A navíc s rostoucími cenami energie poptávka po těchto produktech rapidně roste.

 

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.