Montované dřevostavby

Montované dřevostavby na klíč

Montované dřevostavby na klíč Vám umožní bydlet v novém za o poznání kratší dobu, než kdybyste „šli“ do výstavby klasického domu. Rychlost výstavby patří mezi jednu ze stěžejních výhod, kterými se mohou montované dřevostavby pyšnit.

Montované dřevostavby – rychlé nastěhování

Montované dřevostavby na klíč mohou být připravené k Vašemu nastěhování ještě ten den, kdy se na daném stavebním pozemku začnou stavební práce. Líbilo by se Vám, kdybyste se mohli za necelých 24 hodin začít stěhovat do Vašeho zbrusu nového domova – dřevostavby na klíč?
Ušetřit či snížit podstatně náklady na údržbu či provoz svého bydlení je snem každého. Jetliže si zvolíte za svůj domov montované dřevostavby, máte velkou možnost ovlivnit náklady na provoz svého domova.  Už jen to, že jste si zvolili k bydlení dřevěný dům, svědčí o ekonomickém progresivním myšlení. Náklady na provoz, náklady na stavbu, ekonomické a ekologické bydlení tomu nasvědčují. Dobře zvoleným vytápěním montované dřevostavby se dá ušetřit za rok několik tisíc, spočítejte si postupně, kolik to bude dělat za životnost celého domu. Jistě vás tato částka přesvědčí o tom, že vybrat si bydlení, jaké nabízí dřevěný dům, byla tou správnou volbou.

Montované dřevostavby na klíč je tedy možné právem označit za nízkoenergetické domy. Ze strany provozních nákladů můžete již následující topnou sezónu zaznamenat mnohem nižší provozní náklady za vytápění, ale také ohřev vody.

Další nezanedbatelný fakt u montované dřevostavby je minimální tepelná ztráta během celého roku. Při dodržení správné technologie výstavby, správně použité izolace, dosahují dřevostavby minimálních tepelných ztrát.

Montované dřevostavby – zdravé a ekologické bydlení

Oba dva pojmy – zdravé a ekologické bydlení jsou spolu velmi svázány.  Dřevo samo o sobě je materiál, který působí velmi pozitivně na člověka. Ideální je právě využití přírodně narostlého dřeva, které zrálo za přírodních klimatických podmínek. Takovýto materiál neobsahuje žádné látky, které by negativně působily na lidský organismus. Montovaná dřevostavba na klíč je velmi šetrná k okolnímu prostředí zejména v oblasti zatížení životního prostředí při její výstavbě, užívání, ale i při její likvidaci. Použité materiály jsou zdravotně a ekologicky nezávadné.
Montované dřevostavby jsou vhodným řešením bytové situace pro jednu i více generací. Poskytují pohodlné a příjemné bydlení za nízkých vstupních nákladů pořizovací cena domu bývá asi o 10% nižší než u domu zděného. I provozní náklady bývají nižší, hlavně co se týká jejího vytápění. Montovaná dřevostavba je zkrátka moderní i praktické bydlení pro více generací.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.