Návrhy interiérů jsou vhodné i pro standardní interiéry

Firma Apparel nabízí profesionální návrhy interiérů, zpracujeme vám návrh, studii včetně vizualizací a rozpočtu. Vymyslíme dispozice, materiály, barvy a struktury. Vytvoříme interiéry, ve kterých budete rádi žít, domov, kam se budete s nadšením vracet. Pracovnu, ve které budete kreativní a plni nových nápadů. Ložnici, ve které se budou zdát jen krásné sny. Vašim dětem navrhneme pokojík plný her a zábavy.

Naše vize je povznést standardy interiérového designu na novou úroveň, který je synonymem pro v inovativní design a kvalitu. Již několik let vytváříme unikátní návrhy interiérů jak pro zákazníky z Prahy, tak i z ostatních krajů naší republiky. Zvedněte telefon a zavolejte, napište email nebo sms a domluvte si nezávaznou schůzku nebo návštěvu a první odbornou konzultaci na návrhy interiérů zdarma …

Vyrobíme nebo objednáme vše pro váš interiér.Vybereme nábytek, dovezeme a namontujeme, zapojíme, obložíme, pověsíme, nalepíme podlahy, nábytek. Firma Apparel zpracovává na klíč i interiéry kanceláří, restaurací nebo třeba ordinací a čekáren, ale naší doménou jsou bytové interiéry, kontaktujte nás.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.