Sněhové frézy jako spolehlivý pomocník

Sněhová fréza je ideálním pomocníkem v zimním období, kdy potřebujeme rychle uklidit sníh před domem nebo jiném pozemku. Namísto házení lopatou je určitě lepší volbou zakoupení sněhové frézy. Pokud stojíte před otázkou jakou sněhovou frézu vybrat, rádi vám poradí v Kobras. Kobras nabízí sněhové frézy různých značek a vybere si zde každý, kdo si chce usnadnit úklid sněhu pomocí sněhové frézy.

Sněhové frézy si se sněhem poradí

Chcete zahradní techniku – sněhovou frézu užívat pouze pro úklid nízké vrstvy čerstvě napadané sněhové pokrývky jen ze zápraží či schodů? Pak vám postačí právě elektrická sněhová fréza. Je tichá, lehká a manipulace s ní je snadná pro každého. Je třeba myslet na to, že tyto sněhové frézy můžete používat pouze do vzdálenosti dané délkou přívodního kabelu. Sníh je nabírán šnekovým systémem a odhazován nastavitelným komínem do dostatečné vzdálenosti od čištěného místa. Práce s nimi není namáhavá, protože pohyb šneku při nabírání sněhu napomáhá pohybu vpřed. Předností jednostupňových fréz je nízká hmotnost a snadná ovladatelnost.

Kvalitní model sněhové frézy

Díky kvalitnímu modelu sněhové frézy si poradíte s čerstvou nadílkou sněhu. Pro určitý model sněhové frézy však není překážkou ani zledovatělý sníh, či sníh namrzlý, nebo vyšší těžší sníh. Již z uvedeného plyne, že je dobré věnovat pozornost při výběru sněhové frézy. Abyste se mohli těšit z užitku sněhové frézy v maximální míře, zvolte takový model sněhové frézy, který zvládne dané podmínky zimního období.

Patříte-li k nenáročným uživatelům, kteří však zároveň vyžadují u sněhové frézy maximální kvalitu za přijatelnou cenu? Potom se Vám nabízí typ sněhové frézy, který je určený do nenáročných podmínek.

V případě nerovného terénu jsou pak určeny spíše sněhové frézy benzínové a pro tento typ sněhové frézy není problém zdolat ani větší množství sněhové nadílky.

Vybrat si můžete sněhové frézy, které disponují vysokým výkonem, a přesto poměrně nízkými náklady na spotřebu pohonných hmot. Vyberte si typ sněhové frézy od odborníka jako je Kobras a vsaďte na jistotu a kvalitu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.