Střechy – nadkrokevní izolace

Střechy Praha – nadkrokevní izolace PIR a RockwoolToprock

Přemýšlíte o tom, kterak jednoduše a efektivně vyřešit problém s izolací šikmé střechy? Přejete si vystavit na odiv krásu dřeva v interiéru a zároveň dopřát Vaší střeše kvalitní zateplení? Střechy Vrňata & Žáčik nabízí velice elegantní řešení – nadkrokevní izolace šikmé střechy, o jejíchž přednostech se sami přesvědčíte. Taková nadkrokevní izolace PIR  svým umístěním přináší oproti izolaci mezikrokevní několik velmi příjemných výhod. Tou nejvýraznější z nich je skutečnost, že pro velmi účinné zateplení střechy nadkrokevní izolace vyžaduje poloviční vrstvu izolačního materiálu. Vzhledem k tomu, že v poslední době je kladen velký nárok na neustálé snižování spotřeby energie, tloušťka klasické mezikrokevní izolace v zateplení střechy se má tendenci neustále zvětšovat.

Tloušťka nadkrokevní izolace od střechy Vrňata & Žáčik však zůstává stále několikanásobně menší a zateplení střechy se tak stává levnějším a navíc esteticky velice zajímavým. Jak je to vlastně možné?

V případě mezikrokevní izolace šikmé střechy totiž platí, že dřevěné plochy (mezi které jsou vloženy izolační desky) způsobují kvůli své tepelné vodivosti značné úniky teplot, které pochopitelně vyžadují větší tloušťku izolačních desek. Co se týče nadkrokevní izolace, dřevěné plochy její efektivní funkčnost nijak neovlivňují, jelikož je (jak je z názvu patrno) umístěna nad nimi. Tento fakt umožňuje nejen větší „štíhlost“ desek, ale také vytváří dřevem vyplněné interiéry, které působí originálně a efektně. Firma Střechy Vrňata&Žáčik Vám poskytne skvěle izolované střechy v Praze i mimo Prahu.

Nadkrokevní izolace PIR i RockwoolToprock pro střechy Praha

Chcete ušetřit na penězích a nikoliv na kvalitě? Střechy Praha Vrňata&Žáčik jsou tu pro Vás! Nabízíme Vám nadkrokevní izolace kvalitního systémuToprock od společnosti Rockwool. Jistě nebudete zklamáni ani systém nadkrokevní izolace PIR (zkratka pro tvrdý polyuretan – výjimečně dobrý tepelný izolátor). Systém nadkrokevní izolace, neboli jednoduše systém krytiny položené  na krokvích nebo celoplošném bednění , je skvělým řešením pro tepelnou izolaci, které Vás rozhodně nezklame.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.