Travní traktory jako vytrvalý pomocník

Travní traktory jsou vytrvalým pomocníkem o starost se zelenými plochami

Travní traktory jsou neocenitelným pomocníkem při údržbě větších zahrad, zatravněných ploch, parků nebo i třeba fotbalových hřišť. Můžou se sice ozvat hlasy, stačí obyčejná sekačka a jde to taky. Máte samozřejmě pravdu, ale travní traktory pracují naprosto spolehlivě, a co je velmi důležité – také rychle. Travní traktory šetří váš čas a výsledek stojí opravdu za to.

Travní traktory – různé typy

V nabídce firmy Kobras můžete najít hned několik typů travních traktorů pod nabídkou travní technika. Velmi elegantním řešením je travní traktor s klasickou převodovkou. Je to stejné řešení, jako osobní automobil. Sedíte v pohodlné sedačce, vozíte se po zatravněné ploše a stroje, v tomto případě travní traktor pracuje za vás. Tyto travní traktory si můžete vybrat přímo v prodejně firmy kobras, a to buď se sběrným košem, nebo bočním výhozem. V případě sběrného koše se musí po jeho zaplnění posekaná tráva se sběrného koše vyprázdnit do připravené nádoby nebo odvézt na kompost.
Do této kategorie zapadá i naprostá novinka v oblasti travních traktorů, travní traktor AKU. Tento výjimečný stroj je opět možno vidět ve značkové prodejně. Přivítají ho hlavně firmy starající se o údržbu zeleně v městech, jeho provoz je naprosto ekologický a také bezhlučný. Nemusíte již kupovat benzin či olej, starat se o tyto kapaliny potřebné jinak provozu travních traktorů.
Travní traktory určené pro velké prostory, zahradní parky, velké zatravněné plochy jsou vybaveny hydrostatickou převodovkou. Jejich provoz je velmi plynulý v jakémkoliv terénu. Opět bývají vybaveny sběrným košem nebo bočním výhozem.

Travní traktory – mulčovací ridery

Samostatnou kapitolou jsou mulčovací ridery, travní traktory vhodné pro údržbu městské zeleně a velkých zatravněných ploch. Posekaná tráva je rozřezána na jemné kousky a rozmetána po posekaném trávníku. Ten tímto způsobem dostane přirozené a přírodní hnojivo.

Všechny travní traktory dodávané firmou Kobras jsou již sestavené, seřízené a odzkoušené. Traktor je dopraven na místo určení zdarma, servisní technik vás seznámí na místě s jeho provozem, předvede zkušební jízdu a připraví ho na provoz. Olejová náplň je již v motoru, takže se nemusíte při prvním použití o tento detail starat.

Travní traktory, které firma Kobras nabízí, jsou spolehlivé a časem prověřené výrobky renomovaných firmy Stiga a MTD. Jistě se stanou vašimi neúnavnými pomocníky při údržbě zeleně.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.