Vestavěné skříně

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně od Indeco nabízejí všestranné možnosti a není žádným problémem se vypořádat s jakýmkoliv prostorem, ať už rekonstrujete chodbu, ložnici nebo obývací pokoj. Vestavěné skříně na míru jsou určené jak pro velké, tak pro menší místnosti, pro které jsou vhodné vestavěné skříně, které si můžete nechat vyrobit na míru a je tak využitý každý prostor.

Vestavěné skříně – výhody

Výhody, které nabízí vestavěné skříně Praha, je využitelnost celého množství praktických doplňků, které udělají přehled v prostoru vestavěné skříně a dosáhne se tak vysokého komfortu při ukládání i vyndávání oblečení. Vestavěné skříně nejen že pojmou velké množství věcí, také na ně můžete přilákat pozornost a vytvořit z nich zajímavý střed místnosti. Vyberte si zajímavých dřevěných dekorů vestavěné skříně, tapet nebo skleněných výplní a můžete začít různě kombinovat.
Klasické sektorové skříně jsou limitované v několika ohledech a oproti těmto skříním je možné vestavné skříně Indeco právem označit za skříně bez limitů – skříně na míru. Vestavěné skříně od Indeco Vám umožní zvolit si skříň jako výborný doplněk bytu a vestavěná skříň je součástí vašeho žití.

Vestavěné skříně a prostor

Jedinečnost vestavěné skříně na míru spočívá v přizpůsobení vestavěné skříně jakémukoli prostoru. Přidáme-li moderní vzhled, variabilitu vnitřního uspořádání, tak se z ní stane vestavěná skříň jako neocenitelný nábytkový kousek, který můžete využít pro každou místnost. Vestavěné skříně Praha si lehce poradí s typickým prvkem podkroví, který představují zkosené stěny. Na výběr máte i klasické skříně, či komody, ale pak je nutné počítat s ochuzením se o značné místo, jelikož vestavěná skříň může přesně kopírovat volný půdní prostor.

U vestavěné skříně na míru můžete využít bohatou škálu výsuvných doplňků. Vestavěná skříň má k dispozici výsuvné drátěné koše a výsuvné drátěné police. U vestavěné skříně Praha si můžete také objednat praktické výsuvné police na nízké i vysoké boty a mnoho dalších věcí. Co by rozhodně nemělo chybět u skříně na míru? Jsou to především šatní tyče, sklopné věšáky, otočné věšáky pro vestavěné skříně na míru.

Vestavěné skříně a zrcadlové dveře

Prázdný prostor místnosti rázem ztratí na vzdušnosti, když ho zaplníte nábytkem, což ovšem neplatí u vestavěné skříně se zrcadlovými dveřmi. První, co Vás však může u vestavěné skříně se zrcadlovými dveřmi napadnout, a to zejména, máte-li malé děti, že může dojít k nehodě v podobě rozbití skla. Ne však u vestavěné skříně Indeco, kdy zadní plocha skla je opatřena bezpečnostní fólií.  Pokud dojde k nárazu do výplně, tak nehrozí žádné řezné rány. Sklo se nevysype a zůstane na místě díky fólii a vám odpadne i úklid spousty skleněných střepů z vestavěné skříně.  Příjemným bonusem navíc, který Vám vestavěné skříně se zrcadlovými dveřmi nabízí, je, že se konečně uvidíte v celé své kráse.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.