Vestavěné skříně jako šatny

Vestavěné skříně jako šatny

Šatna je místnost, kterou ve svém domově jistě touží mít každá žena a co formou vestavěné skříně. Ne každý byt totiž oplývá takovými rozměry, aby mohl pojmout samostatný pokoj určený k umístění oblečení. Pokud patříte k těm, co takové štěstí nemají, ale zároveň toužíte mít veliký prostor pro skladování vašich oděvů, zvolte to nejlepší možné řešení, kterým je vestavěná skříň jako šatna. Můžete si ji nechat namontovat přes celou zeď vaší ložnice a již nikdy se nerozčilovat nad tím, že své oblíbené kousky oblečení musíte mačkat v maličkých prostorách úzkých skříní. Vestavěné skříně na míru můžete vybavit libovolným počtem poliček a tyčí na ramínka.

Vestavěné skříně – ozdoba místnosti

Vestavěné skříně jako šatny zdaleka nejsou pouze praktickou záležitostí určenou k vyřešení problému s nedostatkem místa. Taková dobře zvolená vestavěná skříň vám může vaši ložnici vyloženě zdobit. Nebojte se trošku zaexperimentovat a vyberte si skříň s dveřmi z barevného skla, které je momentálně velmi moderní. Skvěle vypadají i dveře s různými ornamenty nebo například s fotografií vašich blízkých.  Stále v kurzu je, ale samozřejmě i klasika, tedy vestavěné skříně typického dřevěného dezénu, např. ořech, buk či třešeň. Tyto šatny pak vypadají velmi elegantně v kombinaci s pruhem z černého, šedého či bílého skla.

Vestavěné skříně – šatny od Indeco

Z odborníků, kteří nabízejí vestavěné skříně jako šatny, určitě vyniká společnost Indeco, ve které vás čekají architekti pro dokonalý návrh vaší skříně, prodejci, kteří vám poskytnou tu nejlepší cenu a samozřejmě šikovní montéři, kteří jsou zárukou, že vám vestavěná skříň bude skvěle sloužit desítky let. Na Indeco se nemusíte bát obrátit s jakýmkoliv návrhem šatny. Zkušení profesionálové vám váš sen pomohou splnit, jak jen to bude možné. Skvěle si poradí s jakýmkoliv nábytkem a obzvláště vestavěné skříně jako šatny jsou u Indeco velmi populární, neboť problém s nedostatečnými úložnými prostory řeší snad každá domácnost.

Vestavěné skříně však zdaleka nejsou určené pouze do domácností. I mnoho firem a nejrůznějších institucí řeší problémy s nedostatkem úložného prostoru. Skříně využívané jako šatny jsou ideální například pro hotely, salóny krásy a různá wellness centra, která v nich mohou jednoduše skladovat župany, ručníky a prostěradla. Módní salony a půjčovny oděvů většinou jiné uchovávání oblečení nežli jsou vestavěné skříně, vůbec nevyužívají. Ušetří jim to mnoho prostoru a vypomůže k dokonalému pořádku. Skříně od Indeco můžete spatřit v mnoha známých buticích a salonech krásy.

Ať už se rozhodnete pořídit si vestavěné skříně jako šatny do své firmy nebo do domácnosti, v každém případě vám tyto moderní kusy nábytku budou plnit svou praktickou i estetickou funkci po mnoho let.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.