Vestavné šatní skříně

Pro vestavné skříně Indeco není žádným problémem se popasovat s jakýmkoliv prostorem, co do rozměru a tvaru. Jak velké, prostorné, tak menší místnosti jsou vhodné pro vestavné skříně, které si můžete nechat vyrobit na míru, kdy prakticky nepřijde ani jeden centimetr prostoru vniveč.

Vestavná skříň – výhody

Jednou z nemalých výhod, které nabízí vestavné skříně na míru Praha, je využitelnost celé škály praktických doplňků, které zpřehlední prostor skříně a přinesou vysoký komfort při ukládání i vyndávání šatstva, pomocníků do domácnosti aj. Nejen, že vestavné skříně pojmou velké množství věcí, také na ně můžete přitáhnout pozornost a udělat je středem místnosti. Vyberte si zajímavý dřevěný dekor, tapety nebo skleněné výplně a můžete začít kombinovat.
Klasické sektorové skříně jsou limitované hned v několika ohledech. Oproti nim je možné vestavné skříně Indeco právem označit za skříně bez hranic. Limity a vestavné skříně, pojmy, které spolu nemají nic společného. Vestavné skříně Indeco Vám umožní se těšit ze skříně, která předčí Vaše očekávání a představy.

Vestavné skříně na míru a její přizpůsobení

Jedinečnost skříně na míru spočívá v přizpůsobení vestavné skříně Praha na míru jakémukoli prostoru. Připočteme-li moderní nadčasový vzhled, variabilitu vnitřního uspořádání, pak se stává vestavná skříň neocenitelným nábytkovým kouskem, který můžete využít pro každou místnost, podkroví nevyjímaje. Vestavné skříně na míru Praha si poradí s typickým prvkem podkroví, kterým jsou zkosené stěny. Můžete se rozhodnout i pro klasické skříně, či komody, ovšem pak je nutno počítat s obráním se o značné místo. Vestavná skříň může přesně kopírovat volný půdní prostor.

U vestavné skříně na míru Praha můžete využít bohatou škálu výsuvných doplňků. Vestavná skříň může disponovat výsuvnými drátěnými koši a výsuvnými drátěnými policemi. U vestavné skříně Praha si můžete také objednat praktické výsuvné police na nízké, kotníkové i vysoké boty a mnoho dalšího. Co by rozhodně nemělo chybět u skříně na míru? Jsou to především šatní tyče (jednostranné, teleskopické, klasické), dvojstranné sklopné šatní tyče, sklopné věšáky, otočné věšáky pro vestavné skříně na míru Praha.

Vestavné skříně se zrcadlovými dveřmi

Prázdný prostor místnosti rázem ztratí na vzdušnosti, když ho zaplníte nábytkem, což ovšem neplatí u vestavné skříně se zrcadlovými dveřmi. První, co Vás však může u vestavné skříně se zrcadlovými dveřmi napadnout, a to zvláště, máte-li malé děti, že může dojít k nehodě v podobě rozbití skla. Ne však u vestavné skříně Indeco, kdy zadní plocha skla je opatřena bezpečnostní fólií.  Pokud dojde k nárazu do výplně, tak nehrozí žádné řezné rány. Sklo se totiž nevysype, naopak zůstane na místě díky fólii a vám odpadne i úklid spousty skleněných střepů z vestavné skříně.  A jako příjemný bonus navíc, který Vám vestavné skříně se zrcadlovými dveřmi nabízí, je, že se konečně uvidíte v celé své kráse, kdy posoudíte outfit bez kouskování na partie obličeje, těla, nohou.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.