Podlahy a koberce od zkušených podlahářů z regionu Praha

Podlahy a koberce v Praze a ve Středočeském kraji

Sedíte doma na gauči, pijete kávu, sledujete oblíbený pořad v televizi, prostě krásná idyla a najednou váš zrak sjede na koberec, který je zvlněný a připadá vám nevzhledný i když není až tak starý? Co teď s tím? Jak zlepšit stav vaší podlahy? Nejspíš jste ještě neslyšeli o lepení koberců k podlaze. S firmou Koberce Praha vyřešíte svůj problém s kobercem a vaše podlaha bude opět bez jediného nevzhledného záhybu a už vás nebude rušit od relaxování po náročném dni.

Koberce Praha

Svěřte své podlahy odborníkům, a to na slovo vzatým, z pražské firmy Koberce Praha. Jsou zde příjemní a ochotní lidé, kteří vám rádi pomohou s vašim problémem s koberci. Ochotně přijedou k vám domů a nalepí koberec k podlaze. Ve firmě Koberce Praha pracují schopní řemeslníci, pečliví, pracovití a své práci rozumí. Mají za sebou celou řadu školení, která je naučila používat nejnovější metody, pracovní pomůcky a materiály, které jim pomohou nejen v práci, ale i zákazníkům v zkrášlení jejich domovů. Zvolte podlaháře z Prahy a vaše podlahy i koberce budou v nejlepších rukou.

Pokládka koberců

Aby podlaha vypadala dobře, je důležité se řídit několika pravidly, při pokládání koberců:

 • Když je plocha podlahy do 20m2 používá se jeden kus koberce, je-li větší, používají se dva nebo více kusů.
 • Většinou se koberce pokládají od okna.
 • Když bude koberec navazovat z více různých místnosti, pokládáme jej v jednom směru.
 • Když máme koberec z více kusů, okraje seřízneme a podlepíme kobercovou páskou.
 • Malá rada na závěr – koberec kupujte vždy jen z jednoho válu, protože žádný výrobce vám nezaručí stejný odstín, což by ve výsledku odnesla vaše podlaha. Nikdo už by vám nepomohl splnit přání krásné podlahy bez rušivých elementů.

  Lepení koberců

  Lepení koberců se provádí lepidly bez rozpouštědel, aby se nepoškodila barva, struktura a vzhled koberce. Koberec se nadzvedne a stěrkou se na část nanáší lepidlo, rychle se přiloží k podlaze a vyrovná, protože lepidlo rychle zasychá (musí se pracovat rychle a precizně). Takto se postupuje po celé šířce a délce. Přilepený koberec bude držet tvar. Jedinou nevýhodou tohoto postupu je, že koberec už nelze opětovně použít.

  S pražskou podlahářskou firmou budou vaše podlahy i koberce nainstalovány velmi profesionálně a už vás nic nebude rušit vychutnávat si nový vzhled vaší krásné nedeformované podlahy.

  Leave a Reply

  You must be logged in to post a comment.