Seďte zdravě doma i v kanceláři

Ačkoliv si spousta lidí myslí opak, pokud pracujete v kanceláři, potom jistě víte, že je tato práce velmi fyzicky náročná. Možná, že při ní nezvedáte nic těžkého, ani nemusíte namáhat své nohy při stání, i tak se ale nejedná o nic, u čeho by naše tělo mohlo odpočívat. Protože od přírody nejsme k dlouhodobému sezení přizpůsobeni a tato činnost je poměrně mladá, ještě jsme se tomu nestačili přizpůsobit a během sezení naše svaly ochabují, dochází k tvorbě různých otlaků a k nesprávnému držení těla, což způsobuje nepříjemné bolesti a zdravotní problémy. Abychom mohli sedět pohodlně a zdravě po dlouhou dobu, potřebujeme k tomu náležitou oporu. Proto bychom měli dbát na to, na čem v kanceláři sedíme. Nestačí nám totiž pouze jen ledajaká židle, ale je velmi důležité, aby to byla židle kancelářská.

Nejste si jisti, jak by taková kvalitní židle kancelářská měla vypadat? V tom případě Vám to trochu přiblížíme. Aby se dalo hovořit o skutečně kvalitní židli, musí splňovat několik důležitých požadavků. Jaké to jsou?

* Pohodlný a anatomicky tvarovaný sedák, zádová opěrka i područky

* Stabilní podvozek, který je pevný, ale zároveň umožňuje snadnou manipulaci se židlí

* Nastavitelná výška sedu

* Nastavitelné područky

* Možnost otáčení o 360° – pokud je kancelářská židle otočná, umožní Vám to pohybovat se kolem kancelářského stolu velmi jednoduše a pohodlně

Přesto, že tyto požadavky jsou velmi důležité, aby nám židle dokázala poskytnout dostatečnou oporu, jistě to nejsou ty jediné, podle kterých budete nakonec židli vybírat. Velmi důležitý je jistě také design, který musí skvěle zapadat do celkového vzhledu kanceláře. A v neposlední řadě také cena, protože jistě nechcete za kvalitní kancelářskou židli utratit skutečně mnoho. Proto Vám přinášíme širokou nabídku židlí kancelářských za skutečně skvělé ceny.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.