Stolové pily

Stolové pily

Stolová pila, známá také pod označením cirkulárka, by neměla chybět v žádné kutilské, či hobby dílně. Vyberte si u firmy Kobras kvalitní model stolové pily s lehkou a přitom pevnou konstrukcí, robustním dorazem, výkonným motorem, ale také laserovým ukazatelem, který umožní zcela přesný, hladký řez, a to při rozličných úhlech nastavení stolové pily.

Stolové pily Woodster

Nechcete-li se spokojit s málem u stolové pily, co do funkčnosti, možností, a přitom se však také nechcete finančně zruinovat, pak Vás určitě osloví stolové pily Woodster, které má v nabídce firma Kobras. Konkrétně pak u stolové pily Woodster ST 10 L2 najdete celou řadu prvků, kterými se mohou pochlubit mnohem dražší stolové pily. Uvedený model stolové pily disponuje již výše zmíněným laserovým ukazatelem, výkonným motorem, špičkovým řezným kotoučem. Samotný pilový kotouč stolové pily je pak veden rovnou na dvou paralelních vodičích, díky čemuž je zajištěn naprosto přesný řez, a to i při vzniku bočního tlaku.

Stolové pily Scheppach

V bohatém sortimentu firmy Kobras najdete také stolové pily na dřevo značky Scheppach. Stolové pily Scheppach jsou známé svým přesným ovládáním. Navíc jsou stolové pily Scheppach zárukou nejvyšší bezpečnosti, o čem dokládá osvědčení bezpečnostní normy GS, kterým disponují veškeré stolové pily Scheppach. V případě, že by u stolové pily došlo k výpadku elektrického proudu, nedojde k samovolnému spuštění motoru, a to díky podpěťové spoušti. Také pro stolové pily Scheppach je příznačná stabilní konstrukce, která je zárukou proti případnému převrhnutí.

Ať už si pak u firmy Kobras vyberete model stolové pily Woodster, či stolové pily Scheppach, v obou případech můžete očekávat vysokou kvalitu stroje, s propracováním stolové pily do nejmenšího detailu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.