Dovolená na Šumavě se slevou

Jste příznivci aktivního odpočinku a zimních sportů nebo byste rádi načerpali nové síly v pohádkově krásné přírodě? Chtěli byste strávit čas se svou rodinou či partou přátel v nádherném horském prostředí na čerstvém vzduchu? Neváhejte a nenechejte si ujít naše slevy na pobyty na horách! Na své si přijde opravdu každý! Česká republika nabízí mnoho možností, kde si můžete užít dovolenou v nádherném horském prostředí. Mezi nejkrásnější místa patří bezpochyby Šumava.

Rozsáhlé šumavské pohoří se rozkládá na hranicích Česka, Rakouska a Bavorska. Svůj název Šumava získala z praslovanského slova šuma, neboli hustý les. Řadí se mezi nejstarší pohoří Evropy. Nejvyšší horou je se svou výškou 1456 m Velký Javor, který se nachází na německé straně. Na česko-rakouské hranici je nejvyšší horou Plechý, který dosahuje výšky 1378 m a na jehož vrcholku panují extrémní klimatické podmínky.

Zimní radovánky na Šumavě

Dovolená v krásném horském prostředí Šumavy má mnoho výhod, které ocení jistě každý. Zimní čas nabízí nespočet sportovních aktivit. Na své si přijdou milovníci lyžování, běžkování i snowboardingu. Také romantické procházky zasněženou krajinou mají své jedinečné kouzlo. Šumava nabízí široké možnosti pro zimní rekreaci. Je zde několik lyžařských středisek s upravenými sjezdovkami, například Zadov a Železná Ruda. Vyhledávaným lyžařským areálem Šumavy je Hochficht, který se nachází hned za hranicí s Rakouskem. Výhodou je, že se nachází blízko a že se svou kvalitou vyrovná menším alpským centrům.

Zima je již za dveřmi, tak neváhejte a nenechejte si ujít dovolenou na horách. Právě teď je nejlepší čas pro výběr té pravé zimní dovolené pro vás. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách! Užijte si dny plné pohody, zábavy a aktivního odpočinku po boku svých blízkých. Nadechněte se čistého horského vzduchu. Neváhejte a vydejte se na zimní dovolenou a prožijte nezapomenutelné chvíle.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.