Naplánujte si svou dovolenou – tentokrát jednoduše a bez starostí

Řecko je jednou z nejoblíbenějších destinací pro letní dovolenou mezi Evropany. Nabízí jak nespočet historických památek, muzeí a uměleckých galerií, ale také moderní atrakce v podobě turistických letovisek s rušným životem. Můžete se zde těšit jak na kvalitní nabídku ubytování (jsou vám k dispozic hotely, apartmány i penziony), tak na tradiční řecké taverny, sportovní centra, aquaparky, dětská hřiště a samozřejmě také na bary a pestrý noční život.

Řecko disponuje velkým množstvím ostrovů s desítkami turistických letovisek, která jsou připravená poskytnout vám místo pro vaši spokojenou dovolenou u moře. Záleží pouze na vás, zda hledáte spíše klidnější místo vhodné k nerušenému odpočinku, zda chcete sportovat, poznávat kulturní klenoty Řecka, nebo si užívat noční život. Z nabídky zájezdů do Řecka si jistě vyberete!

Letní zájezdy do Řecka

Vzhledem k tomu, jak je dovolená v Řecku oblíbená, není divu, že lze nalézt nespočet letních zájezdů – ať už leteckých, s vlastní dopravou nebo autobusem, se stravou all inclusive, s polopenzí nebo se snídaněmi. Nabídka je opravdu velmi široká a velmi často se v ní nacházejí také first minute a last minute nabídky.

First minute zájezdy do Řecka jsou zájezdy nabízené CK s velkým předstihem před začátkem letní sezóny. Zde získáte slevu za svůj včasný nákup. Last minute zájezdy do Řecka jsou pak jejich opakem – zde nakupujete zájezdy již v průběhu sezóny a mnohdy na poslední chvíli. Nemáte tedy tak velký výběr lokalit a ubytování, jako v případě first minute zájezdů, ovšem cena je zde mnohdy velmi zajímavá!

Srovnání zájezdů přehledně online

Vyznat se v záplavě zájezdů do Řecka a vybrat z nich ten nejvýhodnější, který bude nejvíce odpovídat vašim představám, není úplně snadný úkol. Který je navíc dost časově náročný – v případě, že budete procházet weby jednotlivých CK a postupně prohlížet jednotlivé zájezdy. Práci vám může usnadnit srovnávač zájezdů www.newtravel.cz, který vám umožní porovnat jednotlivé zájezdy u desítek CK přehledně na jednom místě a to zcela zdarma! Při kliknutí na detail konkrétní nabídky budete přesměrování na web CK, kde můžete následně provést svou rezervaci. Jedná se o stejný princip srovnání ceny jako v případě porovnávačů cen zboží.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.