Poznejte nevšední krásu Chorvatska

Hledáte ideální místo pro letní dovolenou u moře? Ověřenou klasikou je dovolená v Chorvatsku, která s sebou přináší celou řadu výhod. Zaprvé je to jistě vynikající dostupnost místních letovisek – vlastním vozem sem dorazíte za několik málo hodin a svou cestu si navíc můžete zpestřit zajímavými zastávkami. Navíc máte-li v letovisku k dispozici vlastní vůz, můžete vyrážet na výlety do okolí, což může být rozhodně příjemným rozptýlením od pobytu na pláži.

Vzhledem k tomu, že se jedná o jednu z nejoblíbenějších letních destinací Čechů, bez problémů se zde domluvíte česky a nemusíte tedy znát žádný cizí jazyk – což se docela hodí. Navíc je letní dovolená v Chorvatsku cenově velmi dostupná! Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů do Chorvatska, kterou naleznete na webu online srovnávače zájezdů NewTravel.cz, pomocí kterého můžete porovnat aktuální ceny zájezdů do Chorvatska od různých cestovních kanceláří na jednom místě a vybrat si tak ten cenově nejvýhodnější.

Dovolená pro mladé turisty i rodiny s dětmi

Dovolená v Chorvatsku je díky nízké pořizovací ceně velmi oblíbená mezi mladými turisty, ale velmi často ji volí také rodiny s dětmi. Kromě nízké ceny láká turisty do Chorvatska také dobrá bezpečnost, příjemně teplé klima, čisté moře a kvalitní nabídka ubytování. Chorvatské pobřeží je opravdu velmi dlouhé a nabízí desítky turistických letovisek. Pobřeží lze rozdělit do několika částí – Severní, Střední a Jižní Dalmácie. Každá z těchto částí je svým způsobem specifická a rozhodně stojí za návštěvu všechny.

Pokud vyrážíte na dovolenou vlastním vozem, jistě vás budou zajímat zejména severně položená letoviska, například na poloostrově Istrie. Nevadí-li vám cestovat dále, rozhodně doporučujeme dovolenou na Makarské riviéře, v Dubrovníku nebo například na ostrově Pag nebo Kos. Chorvatsko je nádhernou zemí s pestrou kulturou a podmanivým kouzlem, poznejte jeho krásy na vlastní oči i vy!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.