Slevy na víkendové pobyty ve wellness

Čas na odpočinek je v dnešní době důležitý. Mnoho starostí z práce, stres, každodenní povinnosti a starosti. Zasloužený odpočinek a uvolnění nabízejí například masáže, relaxační koupele, zábaly a další procedury, jež nabízí wellness pobyty. Při využití slevy na wellness pobyty si tento požitek můžete užívat šastěji. Chvíle relaxace můžete navíc spojit s romantickými chvílemi u večeře při svíčkách se sklenicí vína v krásných hotelích či penzionech, vypůjčit si kolo, zahrát si tenis nebo navštívit místní přírodní krásy měst.

Wellness nabídka

Rozhodně je z čeho vybírat, wellness nabídka je opravdu široká. Nechte se hýčkat například pod rukama zkušených maséru nebo masérek. Masáže pomáhají odstranit stres, uvolňují zablokované svaly a působí blahodárně na tělo i mysl. Masáže také pomáhají lepšímu spánku. Zkuste například ajurvédskou masáž, aroma masáž, sportovně relaxační masáž, masáž lávovými kameny, čokoládovou či medovou masáž, masáž Lomi Lomi, celotělovou nebo částečnou masáž.

Dotyk vody na tělo měl odedávna příznivý vliv. Nabídka koupelí je také zaměřena na uvolnění svalů, detoxikaci těla a působí také příznivě na klouby například při artróze. Vyberte si například konopnou koupel, čokoládovou, aroma koupel, bylinnou nebo bublinkovou. Zábaly pomáhají na bolavé svaly a klouby. Vyzkoušet můžete medové zábaly, zábaly ze včelího vosku, zeleného čaje, kokosové zábaly, konopné a mnoho dalších. Mezi wellness procedury patří také výběr peelingů.

Kosmetické účinky procedur

Především dámy ocení veškeré příznivé účinky wellness pobytů, které mají značný vliv na detoxikaci organismu, čistí pleť, zjemňují pokožku, odstraňují pomerančovou kůži neboli celulitidu a odstraňují škodliviny z těla. Je zde také možnost trávit pobyt v sauně, fitness centru, cvičením jógy nebo pilates. Slevy na víkendové wellness pobyty nabízí chvíle odpočinku a relaxace, výborné jídlo místních šéfkuchařů, krásné prostředí a skvělou atmosféru. Je vhodný pro chvíle s přáteli či partnerem ať už chcete udělat radost sobě nebo svým blízkým. Pobyty jsou vhodné také pro rodiny s dětmi.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.