Wellness pobyt jako odpočinek od stresu

Cítíte se unaveni? Cítíte potřebu odpočinku, relaxace a načerpání nové síly a energie? Wellness pobyt je pro každého, kdo chce nabít novou silou a energií. Nechte se rozmazlovat službami hotelů v České a Slovenské republice. Wellness hotely vám nabídnou vše co si vaše tělo a mysl uráčí. Aktuální nabídka wellness pobytů se slevou je k dispozici na stránce www.NewGo.cz.

Wellness pobyt hýčká vaše tělo různými koupelemi, bylinkovými zábaly, masážemi celého těla, obličeje, dámám nabízí kosmetické služby. Hotel často nabízí finskou saunu, parní saunu, suchou saunu, whirpool, venkovní a vnitřní bazén a další služby. Součástí wellness pobytu bývají i oblíbené a vyhledávané pivní a vinné koupele, kdy ponoříme své tělo do extraktu z vinné révy či chmele. Taková koupel je obvykle spojená neomezenou konzumací vína nebo piva. Koupel je možné absolvovat v páru či individuálně, avšak vždy privátně.

Wellness pobyt na Slovensku

Wellness pobyty na Slovensku mohou navíc nabídnout termální lázně a koupele. Díky svým termálním pramenům jsou tyto služby součástí téměř každého místního hotelu. Oblíbené termály jsou v Bešeňové, Podhájské, Senci, Turčianských Teplicích, v Popradě, Dunajské Strede nebo Dolném Kubínu. Koupání pod vršky Tater v každém ročním období a za každého počasí je nezapomenutelným romantickým zážitkem.

Pokud chcete partnera rozptýlit, přivést na jiné myšlenky, prožít nezapomenutelný a odpočinkový pobyt, jsou slevy na wellness pobyty ideálním impulsem na nákup dovolené. Překvapte partnera dárkem, který oceníte oba dva. Dopřejte svému tělu kvalitní služby hotelů v České a Slovenské republice. Prohlédněte si aktuální nabídku slev na pobyty na Slovensku a prožijte spokojenou dovolenou s rodinou, přáteli, nebo osamotě s partnerem a dopřejte si chvíli odpočinku od stresu všedních dní.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.