Duo Lhotákovi – Hudba na svatbu

Na našich stránkách prezentujeme hudební duo, které se zaměřuje na hudbu na svátečních událostech – to je především hudba na svatbu, narozeniny, firemní večírky apod. Hudebníci tvoří bývalí profesionální muzikanti Jaroslav a Irena, kteří mají za sebou působení především v zahraničí. Po pádu komunismu hráli na zahraničních výletních lodích, různých zájezdech apod. Z výše uvedeného vyplývá, že pro Duo Lhotákovi není problém zahrát na oslavách v různých světových jazycích. Samozřejmý je i velmi rozšířená nabídka různých hudebních stylů – přehled hudby na svatbu lze nalézt na našich stránkách.

Nabízíme i odborné poradenství pro všechny aspekty svatební hudby – vybereme repertoár v závislosti na místě svatebního obřadu, hostiny i večírku, zajistíme i hudbu na pozadí a případně i hudbu k tanci pro mladé (DJ). Celý sváteční večer lze také hrát hudbu čistě na přání.

Hudba na svatbu je téměř stejně tak důležitá jako správné šaty a ceremoniál. Svatební den je ten, který je přeplněný emocemi – a ta správná hudba je může buď zvýšit, nebo i zničit. Je důležité si vybrat profesionální hudebníky a nejlepší svatební písně!

Hudba na svatbu hraje důležitou roli. Její důležitost je již tradiční – svatební hudba byla součástí svatby od začátku zaznamenané historie. Hudba musí být vhodná pro váš svatební motiv a pro atmosféru, kterou se snažíte vytvořit. Mezi svatební hudbu patří svatební obřad samotný, první tanec nevěsty a ženicha, hostina, rozřezání svatebního dortu, losování o podvazek, tanec otce s dcerou, tanec matky se synem a další. Hudba na svatbu může být striktně instrumentální nebo může zahrnovat vokální čísla.

Většina párů chce zahrát písně, které mají pro něj jedinečnou význam. Naštěstí existuje na výběr velké množství písní, které můžeme zkombinovat i s diskotékou. Neváhejte a kontaktujte nás.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.