Aquapark Špindlerův Mlýn otevřel nové Wellness Centrum

Špindlerovský Aquapark otevřel nové Wellness Centrum

Wellness Centrum celoročně zahrnující finskou, parní a solnou saunu s návazností na solnou jeskyni, diagnostické masážní křeslo a širokou nabídku sportovních i relaxačních masáží nabídne od letošní zimní sezóny jako oddělenou část areálu Aquapark Špindlerův Mlýn.

Na návštěvníky aquaparku a ubytované hosty hotelu čekají dosavadní atrakce krytého bazénu – tři tobogány, velmi oblíbený člunový tobogán, dvě vířivky, vodní masážní lůžka, aqua bike nebo divoká řeka. Aquapark tak rozšíříl služby orientované především na rodinnou dovolenou. Hosté mohou díky Wellness Centru volit z mozaiky pobytových balíčků s wellness programem, kam lze zahrnout preferované služby z rozšířené letošní nabídky. Aquapark zároveň vyšel více vstříc rodinám s dětmi, když posunul hranici dětského vstupného do bazénu na patnáct let. Zároveň došlo k zavedení zvýhodněných permanentek na 5 hodin pro vstup do aquaparku, 5 x 45 min. do solné jeskyně, 5 x 90 min. v saunách nebo kombinovanou permanentky 5×5 hodin na všechna tato střediska (5x bazén, 5x sauny, 5 x solná jeskyně).

Nejvýše položený vodní ráj Česka

Areál Aquaparku představující nadmořskou výškou 715 metrů nejvýše položený vodní ráj Česka umožňuje ubytování Špindlerův Mlýn v prostorných plně vybavených pokojích a stravování v hotelové restauraci. Devět penzionů postavených v roce 2005 ohodnotili odborníci za architektonicky velmi zdařilé. Areál Aquaparku nabízí dokonalý odpočinek od turistického ruchu horského střediska. Auto lze nechat celý čas pobytu zdarma zaparkované v krytém boxu. Hosté mají k dispozici minigolf, stolní tenis, badminton, plážový volejbal nebo trampolinu. Děti zabaví dětské hřiště a speciální animační programy.

Aquapark Špindlerův Mlýn

Ze sjezdovky přímo do vodního ráje

Poloha Aquaparku sto metrů od čtyřsedačkové lanovky na 1 300 metrů vysoký Medvědín s lyžařskými tratěmi, které patří k nejlepším v Krkonoších, plní všechny předpoklady optimálně prožité zimní i letní dovolené. Areál společně s pěšky snadno dostupným okolím nabízí řadu volnočasových aktivit. Aquapark umožňuje jako jediný svého druhu v Česku okamžitě přesedlat z lyží na některou z mnoha vodních atrakcí. Chlad sjezdovky lze bez problémů vyměnit za vyhřáté interiéry prostorného krytého bazénu. Nudit se nebudou v ráji vodních atrakcí určitě nebudou děti ani dospělí. Aquapark Hotel Špindlerův Mlýn umožňuje jako jediný v Česku okamžitě přesedlat z lyží na některou z řady vodních atrakcí, relaxovat v sauně, páře, solné jeskyni, solné infrasauně, vířivkách nebo zvolit některou z rozsáhlé nabídky masáží. Ideální poloha hotelu zaručuje přímo u lanovky a skiareálu Medvědín skvělé místo pro Vaši zimní dovolenou nebo prodloužený víkend. Vrcholu Medvědína dominuje panoramatická restaurace, kam turisty dopraví lanovka provozovaná špindlerovským skiareálem. Sjezdovky na Medvědíně plní požadavky všech obtížností a svoji parketu zde najdou jak zkušení lyžaři, tak úplní začátečníci.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.