Střechy Vrňata – plechové krytiny záruka jistoty

Střechy Vrňata – plechové krytiny záruka jistoty

Střechy Praha Vrňata & Žáčik s.r.o. se zabývá se pokládkou všech typů střech. Plechové krytiny tvoří podstatné procento těchto prací a setkává se s kladnými referencemi. A ty si můžete přečíst na firemních stránkách firmy Vrňata & Žáčik.
Každý ze zákazníků pokrývačské firmy sází hlavně na cenu a kvalitu, kterou jim plechová krytina poskytne v plném rozsahu.  Firma se vždy snaží svému zákazníkovi doporučit nejideálnější řešení, které je podloženo zkušenostmi v tomto oboru. Ty jsou získané nejen praxí, ale i pravidelnými školeními, které rozšiřují znalosti pro rekonstrukce střechy nebo pokládku střechy nové.
Zaměstnanci firmy Vrňata & Žáčik umí pracovat s jakýmikoliv krytinami, které si vyberete nebo které vám doporučí pro váš nový objekt, popřípadě i pro rekonstrukci stávající stavby. Řešení rekonstrukce střechy je vždy kompletní, je kladen důraz na kvalitu pokrývačských, tesařských i klempířských prací. I následný úklid po náročné práci je naším problémem, zákazník je těchto starostí ušetřen.
Břidlice, prejzy, pálené i betonové krytiny, eternit i plechová krytina, to jsou materiály, které využíváme při pokládce nové střechy či při její rekonstrukci. Mezi osvědčené dodavatele patří firmy Bramac, KM Beta, Dorken, Tondach, Creaton nebo Prefa. A pokud je vaším favoritem plechová krytina, můžeme vám ji s klidným svědomím doporučit
Firma Prefa, dodavatel plechové střehy nám poskytuje i další komponenty potřebné pro její pokládku. Například okapové systémy vyrobené z barevných hliníkových svitků s povrchovou úpravou. Plechové střechy Prefa i jejich okapový systém splňují i nejnáročnější kritéria ECCA v Bruselu.
Plechové střechy Prefa můžete najít téměř po celé republice, hlavně však ve středočeském kraji a Praze, nejen na novostavbách, ale i na historických památkách. Firma Vrňata & Žáčik se pravidelně umisťuje na předních místech v různých žebříčcích, jakými jsou například soutěž Řemeslník roku nebo Střechy Praha. Také velmi pružně reagujeme na poptávku trhu různými slevovými akcemi, což můžete najít na našich webových stránkách.
Firma Vrňata & Žáčik se drží kréda – každá střecha se stává součástí domu, na kterém se nachází, působí jako výkladní skříň pro každého, kdo se na novou či rekonstruovanou stavbu podívá.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.