Jak na úklid kanalizace?

Máte problém s neodtékající nebo ucpanou domovní kanalizací nebo venkovní kanalizací? Pokud po zběžném obhlédnutí situace zjistíte, že se nejedná až o tak triviální problém, měli byste volat profesionálům se zkušenostmi s obdobnými situacemi. Je to zcela jistě lepší, než mít odpad „amatérsky“ opravený s rizikem jeho odtečení do obytných prostor nebo na zahradu.

Společnost Kanálservis se zabývá výstavbou a čištěním kanalizace již přes deset let. Jedná se o zcela českou firmu s cenami za služby, která není přemrštěná. Nemusíte mít obavy, že by zásah do kanalizace mohl být nekvalitní – Kanálservis dává nadstandardní záruku na služby v délce 36 měsíců a na dodané komponenty 48 měsíců.

Čistíme běžné kanalizace, potrubí a domovní odpady všech profilů, druhů i stáří. Pro ilustraci to jsou tedy venkovní kanalizační sítě, domovní kanalizace i odtoky a propady z umyvadel a WC. V případě, že Vaše kanalizační síť (odpad) je již před totální havárií z důvodu stáří a únavy materiálu či odpad odtéká částečně i do jiných prostor – navrhneme co nejlepší a nejlevnější řešení problému.

Na většinu situací máme kvalitní a speciální vybavení včetně tlakové techniky na automobilech. Náš zásah tedy může trvat zlomek času jako čas trávený svépomocí při opravě kanalizace. Doporučujeme tedy obrátit se na profesionály – za poradu po telefonu nic nedáte!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.