Kamerové systémy

Kamerové systémy

Majitel každé firmy by měl především myslet na ochranu a zabezpečení svého majetku. Na počátku každého podnikání je třeba vybrat ty správné kamerové systémy, zabezpečovací systémy a komunikační systémy. Tato investice se jednou může bohatě vrátit v případech, kdy hrozí krádeže či zničení vašeho majetku. Odborníci ze Zont dodají a namontují kamerové systémy založené na IP řešení do jakéhokoliv v objekty a v té nejvyšší kvalitě. Můžete si být jistí, že s použitím takové kamery vám neunikne vůbec nic. Zabezpečovací systémy jsou realizovaný s použitím kvalitních produktů známých značek, jako jsou kamery Samsung, Panasonic či AXIS. Pro kamerové systém se rovněž používá výkonný software pro monitoring, záznam a případnou archivaci nahrávky. V rámci sestavy se používají značkové PC sestavy a servery Fujitsu Siemens.

Nechte si připravit návrh pro kamerové systémy a zabezpečovací systémy, které se nejlépe hodí do vašich prostor. Nechte si vypracovat cenovou nabídku od Zont a určitě budete mile překvapeni. Kamery nemají pouze výhodu snímání reálného obrazu, ale i mají i odstrašující význam pro nezvané hosty. Zloději si určitě rozmyslí své úmysly, pokud uvidí na domě kamerové systémy. Kamery můžete umístit jak ven, tak samozřejmě i dovnitř. Na všechny chodby a veřejná místa. Můžete si být jistí, že se vám kriminální činy budou vyhýbat obloukem. Kamerové systémy i zabezpečovací systémy jsou vhodné nejen pro komerční objekty, ale i pro domácnosti. Nejedná se pouze o bezpečí majetku, ale zejména o bezpečí vaše a vašich blízkých. Pořídit si můžete fixní kamery, kamer otočné, vnitřní, venkovní, ale i termovizní kamery a panoramatické kamery.

Vyberte si ty nejkvalitnější kamerové systém a zabezpečovací systémy, na které se můžete spolehnout. Fixní IP kamery jsou vhodné zejména pro případ zastrašení nezvané osoby. Úhel záběru kamery je pevně dán, některé jsou ale opatřeny i proměnnou ohniskovou vzdáleností. Fixní kopulovité kamery představují celistvé řešení s kopulovitým krytem. Velikou výhodou kopulovité kamery je nenápadný vzhled a fakt, že není jednoduché rozpoznat, kterým směrem jsou kopulovité kamery natočeny. Otočné IP kamery můžete mít jak ve vnitřním, tak venkovním opatřením. Kamerové systémy realizované pohyblivými kamerami zajišťují téměř stoprocentní ochranu před cíleným nebezpečím.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.