Prodej barevných i černobílých kopírek a multifunkcí A4

Firma Alwer office se zabývá autorizovaným prodejem a servisem kopírovacích strojů, kancelářské techniky, faxů a tiskáren.

 

Naše firma se především soustředí na tyto značky – Canon, Konica – Minolta, Brother, Sharp a HP. Za dobu našeho dlouholetého působení na trhu jsme získali řadu významných klientů ve státním a soukromém sektoru. Veškerý prodej kopírek, jejich instalaci a servis zajišťují naši kvalifikovaný technici, kteří jsou školeni na vysoké úrovni. Naše společnost je na trhu od roku 1998. Obchodní podmínky a záruky jsou zaručeně spolehlivé.

 

Alwer office nabízí velice kvalitní laserové tiskárny a multifunkce A4. Je to druh počítačové tiskárny, která pracuje na podobném principu jako kopírka. Laserové tiskárny přinesly vysoce rychlý a kvalitní tisk textu. V naší sekci si můžete vybírat klasické výrobce laserových tiskáren. Nabízíme tiskárny jak černobílé tak i barevné na USB nebo na vnitropodnikovou síť.

 

Naše firma se Vám postará jak o instalaci tak i o veškerý servis, který mají na starost naši kvalifikovaní technici. Na webových stránkách se dozvíte vše o možnostech pronájmu nových, ale i použitých černobílých kopírek a barevných multifunkčních strojů, laserových tiskáren a plotrů. Také si Vám dovolujeme předložit celkovou kalkulaci o pronájmu zařízení pro vaši školu, firmu a úřad.

 

Pro více informací navštivte internetové stránky www.prodejkopirek.cz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.