Spočítejte si ceny přepravy

Když chcete někam poslat zásilku, určitě byste rádi již předem věděli, kolik budete platit. Kalkulátor zásilek spediční firmy Cargo International Vám umožňuje rychle a přesně spočítat, kolik bude Vámi požadovaná přeprava stát. To Vám dovoluje počítat s konkrétní částkou a nic neodhadovat, což se někdy může nehezky vymstít. Ať už máte zájem o přepravu lednice nebo třeba o mezinárodní expresní transport nadrozměrné zásilky, je možné si předem pohodlně spočítat, kolik Vás bude transport v závěru stát. Být dostatečně informovaný je totiž nesmírně důležité, a to jak pro odesílatele, tak pro adresáta. Nepodceňte proto situaci a raději si předem vypočítejte, kolik budete platit. Díky jednoduchému uživatelskému rozhraní je spočítání ceny velmi jednoduché.

Co je potřeba zadat pro výpočet ceny přepravy?

-        Typ zásilky – standardní balík, nadrozměrný náklad, paleta

-        Rozměry zásilky – délka, šířka a výška měřená v centimetrech

-        Váha zásilky – měřená v kilogramech

-        Hodnota zaslaného zboží – v českých korunách

-        Země vyzvednutí a země dodání

Výpočet ceny je přesný, avšak je k němu možné připočíst ještě další částky za nadstandardní služby. Mezi ty patří pojištění, telefonická avizace a podobně. Cargo International si zakládá na profesionálním přístupu a hlavně spokojených klientech, o čemž hovoří i služba navíc v podobě online kalkulátoru ceny. Nyní zkrátka nezáleží na tom, co chcete poslat, neboť jednoduše můžete vědět, kolik bude stát přeprava lednice, ale také zaslání obyčejného malého balíku.

Jednoduchost je cesta ke spokojenosti

Největší výhodou online kalkulátoru je jeho jednoduchost. Bude Vám stačit jen minimum údajů o Vaší zásilce k tomu, abyste mohli vypočítat konečnou cenu. Určitě se Vám tento prvek zalíbí a přesvědčí Vás o tom, že spedice Cargo International je ta nejlepší volba.

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.