Svatby – hotel Brno

Svatby Brno – kongresový hotel Maximus Resort

Svatební den je pro mnohé jedním z nejexkluzivnějších a nejvíce nezapomenutelných dní v celém životě. Chcete na svou svatbu mít jedině příjemné až euforické vzpomínky i vy? Spolehněte se na čtyřhvězdičkový kongresový hotel Brno s názvem Maximus resort, který vám nabízí nádherný svatební palouk v kouzelném prostředí. Svatby Brno v tomto hotelu jsou pojímány ve skutečně příjemném, ale zároveň slavnostním duchu. Šťastně tu řekla své rozhodující „ANO“ už celá řada novomanželů – a jejich ohlasy byly vždy nadmíru pozitivní. Svatby ve městě Brno nikdy neprobíhaly v pohodovější atmosféře.

Co si pod oním zmíněném „kouzelném prostředí“ představit? Kongresový hotel Brno Maximus Resort svým „genius loci“ doslova vyzařuje. Nachází v překrásném, zelení překypujícím prostředí. Na dosah ruky je jak brněnská přehrada, tak největší zalesněná oblast v okolí Brna – Podkomorské lesy. Právě v této působivé scenérii je pro vás připraven příjemný svatební palouk, kterýžto si určitě zamilujete. Rozprostírá se přímo v areálu hotelu Maximus Resort a je dokonalý pro každý svatební obřad i hostinu.

Svatby Brno – venku, nebo uvnitř?

Není svatba v otevřeném prostranství, uprostřed panenské přírody, vaším šálkem čaje? Nebo to vypadá, že na váš plánovaný velký den nebude takové počasí, jaké byste si přáli? Kongresový hotel Brno Maximus Resort na vaši velkolepou a nezapomenutelnou svatbu v žádném případě nedá dopustit! Veškeré dění může bez problému probíhat i uvnitř – a jelikož se jedná o čtyřhvězdičkový hotel, budete mít postaráno i o zázemí pro fantastickou svatební noc – k dispozici budete mít luxusní apartmá určené speciálně pro příležitost uzavření manželského sňatku.

Kongresový hotel Brno pro vaši svatbu samozřejmě připraví i vynikající hostinu, která může být podávána jak uvnitř, tak na svatebním palouku. Svatby Brno v Maximus Resort jsou pořádané přímo na míru vám a vašim šťastným okamžikům – bez komplikací a bez stresu z organizace.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.