Netradiční dárky

Netradiční dárky formou zážitku

Přemýšlíte na poslední chvíli nad dárkem, který by potěšil a má to být ze sekce netradiční dárky? Sháníte netradiční dárky ke kulatinám nebo významnému výročí a to dárek pro muže nebo dárek pro ženy? Máte štěstí na příbuzné, kteří všechno mají, mohou si vše koupit sami, ale investují jen do praktických věcí? Prohlédněte si nabídku netradičních dárků společnosti od Zážitkové dárky.cz.

Netradiční dárky pro každého

Stále pochybujete? Společnost Zážitkové dárky nabízí zážitek opravdu pro každého. Dárky ke kulatinám nebo speciálním příležitostem, dále dárky pro ženy, dárky pro muže, firemní dárky nebo zážitky vhodné pro učitele jako dárek za to, že dovedl svěřenou třídu až k maturitě.
Milovníkům luxusních a rychlých aut udělá radost dárkový poukaz na jízdu. Trápí vašeho muže, bratra či otce nesplněný sen? Chtěl být vojákem nebo bagristou? Obojí si může vyzkoušet obsluhou bagru či jízdou vojenským vozidlem nebo terénním Hummerem – ideální dárek pro muže. Klidnější povahy mohou vyzkoušet pasení ovcí nebo práci silničáře.
Pokud si není vaše matka, sestra nebo žena jistá svou schopností reagovat za volantem v mezních situacích, darujte jí školu smyku – netradiční dárek pro ženy. Vše si nanečisto a pod dohledem instruktora vyzkouší, a pokud se někdy dostane například do smyku, bude vědět, jak reagovat a nezpanikaří.

Milovníky výšek, kterým bohužel nenarostla křídla, ale i přesto by se rádi dívali na krajinu z výšky, jistě nadchne netradiční dárek v podobě letu balónem, větroněm, vrtulníkem, poukaz na letecký simulátor nebo akrobatický let. Ani bungee jumping, tandemový seskok, zorbing, jachting, jízda na vodním skútru nebo střelba z různých zbraní nechybí v naší nabídce. Široké spektrum masáží, návštěvy lázní, polária a víkendové pobyty jsou připraveny jako netradiční zážitek jak pro páry, tak pro jednotlivce – dárky pro muže, dárky pro ženy.

Točí se život vašeho oslavence okolo sportu? Pak by byl vhodný dárek v podobě netradičního sportovního zážitku, jako je jízda na koni, plavba na jachtě, kurz golfu, potápění či lezení.

O netradiční zážitek pro vaše chuťové buňky se postarají čajový obřad, kurz sushi, středověká hostina nebo například kurz kávy.
Abychom zcela uspokojili poptávku, nabízíme také netradiční dárky – zážitky pro děti, maminky nebo rovnou celé firmy. Dárek pro děti je postavený tak, aby je co nejvíc zabavil a unavil, dárky pro nastávající maminky naopak, aby načerpaly nové síly a uvolnily se. Zážitky pro firmy mají podobu paintballu, letu balónem, gastronomických kurzů, lezení na po skalní stěně a relaxačních aktivit, aby se lépe utužil kolektiv.

Zážitkové dárky – dokonalý zákaznický servis

Chápeme, že neovlivníte, zda se bude oslavenci dárek líbit nebo ne. Pokud zjistí, že je pro něj zážitek příliš odvážný nebo projeví zájem o trochu jiný netradiční dárek, není problém poukaz vyměnit.

Zapomněli jste na dnešní narozeniny a nic vás nenapadá, nebo vymýšlíte dárky zásadně na poslední chvíli? V Praze může být poukaz váš během tří hodin, v rámci ČR do druhého dne.
Oslavte narozeniny bez zbytečného shonu! Darovat netradiční dárek nikdy nebylo snazší.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.