Spatrip vám umožní psát recenze a kometnovat a hodnotit lázeňské i wellness hotely z celé Evropy

Díky čím dál větší oblibě lázeňských, nebo relaxačních pobytů, se vyrojila řada sporthotelů, lázní, wellnes a Spa hotelů. Tak jako při výběru dovolené, i zde je na místě opatrnost. Jak si tedy vybrat správně?

Nejlepší průvodci nabízejí obsáhlou databázi, která zahrnuje kromě tradičních informací i recenze hotelů a lázeňských zařízení a především řadu možností, podle kterých se daná zařízení vyhledávají a filtrují. Mezi výborně vybavené internetové průvodce ve světě lázeňství, Wellness a Spa, patří spatrip.cz. Nejenže si můžete vybrat z řady hotelů, ale taktéž i z takzvaných Beauty Farm. Nabídky si snadno a přehledně utřídíte třeba i podle toho, zda se chystáte strávit dovolenou v některém zařízení s dětmi, nebo zda byste raději navštívili hotel s golfovým hřištěm, nebo termálními prameny. Na výběr je toho opravdu mnoho.

U lázní je pak nejpraktičtější, možnost zvolit si jednoduše lázně podle indikace své choroby. Vyhledávat nabídky lze samozřejmě i na mapě, nebo podle toho, zda se jedná o lázně slatinné, termální, bahenní, atd.

Průvodce Spatrip toho ale nabízí mnohem víc. U jednotlivých zařízení se kromě přečtení základních informací, dozvíte více o vybavení, službách speciálních akcích a v neposlední řadě si můžete prohlédnout i fotografie a přehledný ceník. Databáze je vskutku obsáhlá. Obsahuje wellness hotely i klasické lázeňské hotely po celé Evropě, ze kterého si jistě vyberete.

Jak se tedy v této nabídce rychle a efektivně zorientovat? Nový lázeňský a wellness rozcestník jménem SpaTrip.cz je odpovědí přesně na tuto otázku. Jeho nabídka čítá kromě tuzemských i resorty v 11 dalších evropských státech včetně alpských a středomořských zemí. Snadno a rychle Vám pomůže zorientovat se v nesčetné nabídce špičkových wellness institucí. Kromě toho, že Vám jako jeden z mála v Čechách nabízí přímé kontakty na provozovatele, umožňuje svým uživatelům komentovat a hodnotit veškerá nabízená střediska a vytváří tak naprosto unikátní databázi, poskytující uživatelům jedinečnou možnost získávání a sdílení zpětné vazby.

Pro více informací a výběr Vašich lázní, nebo wellness hotelu, navštivte kdykoli internetové stránky spatrip.cz

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.